• Dobór wycieraczek wejściowych

Najlepszy System Wejściowy
Dzięki temu przemyślanemu zestawieniu mat oraz ich właściwościom, możesz stworzyć efektywny i skuteczny System Wejściowy, który pomoże utrzymać wnętrza Twojego budynku w czystości i zapobiegać wnoszeniu brudu oraz wilgoci. Poniżej znajdziesz kilka propozycji zestawień, które można dostosować do potrzeb i wymagań danego budynku:

  1. Zestawienie mat:

Ten zestaw zapewni skuteczną eliminację błota, brudu i wilgoci, przy jednoczesnym zapewnieniu estetycznego wyglądu. Maty Kleen-Scrape i Super-Mat zapewniają wysoką odporność na ścieranie, co sprawia, że są idealne do użytku w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Maty Monotone, dzięki swojej strukturze, są skuteczne w usuwaniu pozostałego osadu oraz wilgoci.

  1. Zestawienie mat:

Ten zestaw ma za zadanie skutecznie usuwać wodę oraz zabrudzenia z butów, przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnego wchłaniania wilgoci i eliminacji pozostałych zanieczyszczeń. Maty Water-Horse i Iron-Horse XL zapewniają doskonałe właściwości chłonne, a maty Jet-Print Vision Plus mają estetyczny wygląd oraz skutecznie usuwają pozostały osad.

Najlepszy System Wejściowy