• Jak dbać o wycieraczki

Jak dbać o wycieraczki podłogowe wash&dry

Wskazówki dotyczące konserwacji wycieraczek i mat podłogowych wash&dry

Nasze maty i wycieraczki podłogowe dodają stylu i komfortu Twojemu domowi. Aby tak pozostało, zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi konserwacji dla linii produktów wash+dry

Przed użyciem i za każdym razem podczas czyszczenia:

maty wash+dry można prać w pralce w temperaturze do 60°C.

matę łagodnym detergentem i wiruj z małą prędkością. Umieść wycieraczkę w suszarce i wybierz program „Easy Care” lub „Synthetics”. Alternatywnie matę można rozłożyć na płasko do wyschnięcia.

W ten sposób regularnie pielęgnuj swoje maty do prania i suszenia, a będziesz zdumiony, ile lat otrzymasz w jakości i kolorze!

Jeśli regularnie pielęgnujesz w ten sposób swoją matę do prania i suszenia, będziesz zaskoczony jakością i trwałością koloru. Pranie maty jest traktowane jako konserwacja i zwiększa wchłanianie brudu przez matę.

Porada eksperta dotycząca mat z brzegami: Przed użyciem wypierz matę osobno. Włókna prostują się, włosie nylonowe jest aktywowane, a zagniecenia i zagniecenia spowodowane transportem zostają usunięte.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji maty szczególnie do prania i suszenia Decor:

Dekor „pranie+suszenie” można prać łagodnym detergentem w temperaturze do 60°C. Następnie rozłóż matę na płaskiej powierzchni do wyschnięcia. W przypadku większych mat sprawdź maksymalne obciążenie pralki. W przypadku mat typu „wash+dry Decor” o wymiarach 140 x 200 cm i 170 x 240 cm zalecamy czyszczenie dywanów (używanie szamponów i odkurzaczy przeznaczonych do dywanów).
Notatka:

W przypadku podłóg z PVC, linoleum i olejowanych podłóg drewnianych mogą wystąpić przebarwienia w wyniku interakcji z matami pokrytymi gumą.