• Wycieraczka pomarańczowa Mono Trend-Colour Burnt Orange 60x90cm

Wysokiej jakości wycieraczka podłogowa w kolorze pomarańczowym 60x90 cm

209.95
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 14 dni
Cena przesyłki 30
Kurier (Pobranie) 30
Kurier 30
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
profesjonalne wycieraczki w domowym wydaniu

Zamówienie telefoniczne: 517413913

Zostaw telefon
Maty wykonane są z wysokiej jakości skręcanego włókna nylonowego 6.6. 
Nylonowe runo zapewnia długotrwały efekt szczotkowania i długotrwałą czystość optyczną, ponieważ brud opada na podłoże maty a nie jak w dywanie zalega na górze.
Powierzchnia materiału zapewnia również bardzo dobrą absorpcję wilgoci i szybkie jej odparowanie.

Nasze maty wash+dry marki Kleen-Tex to jakość i funkcjonalność.
Oznacza to, że kupujesz produkt o europejskiej jakości, który oprócz aspektu wizualnego ma jeszcze funkcjonalne właściwości.

Wszystkie wycieraczki, maty i dywany:
- można prać w temperaturze do 60 °C i suszyć w suszarkach bębnowych
- są idealne dla alergików i właścicieli zwierząt
- mają pięcioletnia gwarancję na zachowanie kolorów
- są produkowane w oparciu o Certyfikat OEKO-TEX Standard 100
- nie posiadają w swoim składzie PVC
- Wyprodukowane są w Unii Europejskiej
- są odporne na blaknięcie
- można układać na ogrzewanych podłogach
- są płaskie, dzięki czemu zmieszczą się pod każdymi drzwiami
- antypoślizgowe
- brzegi wycieraczek nie strzępią się i nie łamią 

image

Nasze maty czyszcząco-osuszające to jedyne gumowane maty podłogowe, które otrzymały znany na całym świecie certyfikat OEKO-TEX Standard 100.  

Potwierdza to, że materiały użyte w naszych produktach nie szkodzą środowisku ani zdrowiu ludzkiemu. 

OEKO-TEX Standard 100 to najważniejsza na świecie etykieta ekologiczna dla tekstyliów testowanych pod kątem niebezpiecznych właściwości.  

Produkty z tym wyróżnieniem są testowane i certyfikowane przez renomowane międzynarodowe instytuty tekstylne.   

Badania materiałów niebezpiecznych obejmują substancje nielegalne i regulowane, szkodliwe chemikalia i inne parametry dla zdrowia.   

Wszystkie produkty certyfikowane przez OEKO-TEX Standard 100 spełniają światowy znak odpowiedzialnej produkcji, bezpieczeństwa i przejrzystości.


image


Certyfikat Inspected Quality – zaufanie i bezpieczeństwo Zależy nam na przejrzystości w procesie produkcji i aplikacji używanych przez nas materiałów, abyśmy mogli przekonać Cię, że kupując matę do prania i suszenia, dokonałeś właściwego wyboru. Z tego powodu podjęliśmy krok, aby właściwości naszych mat do prania i suszenia zostały sprawdzone przez Instytut Ekologii, Technologii i Innowacji ÖTI GmbH w Wiedniu. ÖTI jest uznanym na całym świecie, niezależnym instytutem badawczym posiadającym ogromne know-how w dziedzinie tekstyliów. Instytut jest dobrze wyszkolony w testowaniu i analizowaniu, nadzorowaniu i kontroli jakości - w tym jeśli chodzi o maty i dywaniki zatrzymujące brud. W procesie testowania oceniane są wszystkie praktyczne aspekty mat podłogowych, w tym przydatność do pralek i suszarek bębnowych oraz ich wytrzymałość po praniu i suszeniu (np. gniecenie, trwałość koloru). Oprócz innych kryteriów, takich jak ewentualne zabrudzenia gumą na różnych materiałach powierzchniowych, przydatność do ogrzewania podłogowego (czy powoduje to lepkość lub kruchość materiału) oraz odporność na blaknięcie, badania skupiają się przede wszystkim na właściwościach BHP, takich jak: czy mata zapewnia całkowite usuwanie brudu, działanie antybakteryjne i zapobiega poślizgom. Certyfikat Inspected Quality potwierdza, że ​​wycieraczki podłogowe spełniają najwyższe wymagania jakościowe i są zatwierdzone pod kątem wszystkich przetestowanych kryteriów.
 

Maty wycieraczki i dywany wash+dry Kleen Tex są produkowane w dużej mierze ręcznie. Dlatego może się zdarzyć, że maty mogą różnić się wielkością w niewielkim procencie. Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do tolerancji wymiarowej +/- 3%. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dla Państwa na zamówienie maty w tym samym kolorze/wzorze i rozmiarze. 

Jak odbywa się produkcja:

Maszyna drukarska pozwala na wybór 44 standardowych kolorów i nieograniczonej różnorodności kolorów specjalnych, z których wszystkie są rozpuszczalne w wodzie, nie zawierają środków chemicznych, a tym samym są przyjazne dla środowiska. Potwierdza to nasz certyfikat Oeko-Tex Standard 100. 

W procesie drukowania półfabrykat przechodzi przez pięć różnych etapów. Mamy możliwość drukowania 50 cm na minutę, a tym samym produkcję około 1000 m² dziennie. Kolory są natryskiwane na włókna włosa za pomocą dysz. Włókna runa są wprowadzane przez dodanie pary i mogą być całkowicie barwione. Kolory są utrwalane a następnie wypłukiwane. Na koniec maty są czyszczone wodą, woda jest całkowicie usuwana przez podciśnienie, a maty opuszczają maszynę drukarską po procesie suszenia. 

Następnie na zautomatyzowanym stole krojczym odbywa się cięcie. 

W kolejnym etapie produkcji surowa guma, która została już przycięta do rozmiaru odpowiadającego rozmiarowi maty, jest łączona z zadrukowanym runem maty. W tym celu zadrukowaną matę umieszcza się na surowej gumie, a gumowe krawędzie mocuje się wzdłuż runa. Kauczuk nitrylowy łączy się z runem w procesie wulkanizacji w temperaturze 160°C. Ciepło i ciśnienie zmieniają strukturę molekularną gumy, nadając jej trwałą i wytrzymałą strukturę.Na tym etapie instrukcje dotyczące pielęgnacji i numery produkcyjne są również wytłoczone z tyłu maty. Dzięki numerowi produkcyjnemu każda mata jest możliwa do zidentyfikowania. 

  Na koniec gumowe krawędzie mat są dokładnie przycinane i osiągany jest ostatni etap produkcji. 

Tył dywanika wash&dry wykonany jest w 100% z gumy nitrylowej. Wysokiej jakości powłoka gumowa jest całkowicie wolna od PVC. Dodatkowo ten specjalny materiał pozwala na wieloletnie użytkowanie i jest bardzo trwały. Dzięki temu specjalnemu składowi maty wash+dry można prać w temperaturze do 60°C w pralce komercyjnej i nadają się do suszarki bębnowej.

 

 


 


 
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci